Банк Михайлівський: відгуки та опис

 • опис
 • Відгуки ( 0 )
Терміни видачі

Предварительное решение за 1 минуту, после него - посещение отделения и подписание договоров

Отримання грошей

Карта выдается в отделении банка

Відсотки

Льготный период до 60 дней

Максимальна сума кредиту

до 50 000 грн

Сума при 1-му зверненні

до 50 000 грн

Максимальний термін кредітa

Бессрочная

Вік

от 23-65 лет

Перелік документів

Оригинал паспорта и ИНН

Працевлаштування

Официальное

  Кредити та кредитні картки від Банку Михайлівський

  Банк Михайлівський - організація, яка займається не тільки видачею готівки, але і оформленням кредитних карт. Тут можна отримати позику на вигідних умовах, яка видається всім громадянам, які досягли віку 23 років. Максимальний вік, при якому вам можуть видати кредитну карту, становить 65 років.

  Максимально можлива сума кредиту - 50 000 грн. Варто зазначити, що така можливість надається тільки громадянам України, зареєстрованим в законодавчому порядку. Карта діє без певного терміну, тому ви можете використовувати позикові кошти постійно.

  Як отримати кредитну карту

  Карта оформляється в банківському відділенні, при цьому подати заявку ви можете на офіційному сайті організації. Для того щоб стати володарем позикових коштів, ви повинні мати офіційно підтверджене працевлаштування.

  Для оформлення кредитки потрібно представити паспорт в оригіналі, а також ІПН. Рішення приймається за одну хвилину, після чого ви повинні з'явитися в офіс для короткої співбесіди і підписання відповідного договору.

  Ця організація також займається видачею кредитів готівкою на суму до 50 000 грн. Максимальний термін, на який можна отримати кредит, становить 48 місяців. Як бачите, це тривала позика, яка припаде до душі тим, хто хоче зробити солідне придбання або поїхати у відпустку.

  Хто може оформити позику, і як це зробити

  Для того щоб подати заявку, вам потрібно заповнити спеціальну форму на сайті організації. Для остаточного оформлення кредиту вам необхідно відвідати відділення банку (де ви будете підписувати договір).

  Кредит схвалюється тим позичальникам, які досягли віку 23-х років. Максимальний вік, при якому можна отримати гроші, становить 65 років. При цьому ви повинні бути громадянином України і мати документ про реєстрацію (ця інформація міститься в паспорті).

  Для надання позики ви повинні представити паспорт і ІПН. Ніяких інших офіційних паперів не потрібно.

  Як отримати кредит Банк Михайлівський?

  Як отримати кредит Банк Михайлівський: крок 1
  Перейдіть на сайт кредитної програми Банк Михайлівський
  Як отримати кредит Банк Михайлівський: крок 2
  Заповніть онлайн заявку
  Як отримати кредит Банк Михайлівський: крок 3
  Отримайте ваші гроші
  close
  Ваша заявка прийнята!
  Ми скоро з Вами зв'яжемося.