Побутова техніка в кредит

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Slon Credit
Сроки выдачи, Способ получения

до 30 хвилин

Онлайн на карту

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,36%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

100000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

365 днів

18 - 65 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН

Будь-яке

Отримати кредит
Slon Credit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Slon Credit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 443.2 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.36 % за добу, загальна вартість кредиту 2216 грн, у тому числі: коміссія 216 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
OceanCredit
Сроки выдачи, Способ получения

10 хвилин

Онлайн на карту

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,01%/день,
від 22,99% річних

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

200000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

1095 днів (3 роки)

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН

Будь-яке

Отримати кредит
OceanCredit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для OceanCredit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 401.2 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.01 % за добу, загальна вартість кредиту 2006 грн, у тому числі: коміссія 6 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
Ідеябанк
Сроки выдачи, Способ получения

Рішення за 1 хвилину

Онлайн на карту / в отделении

Процент, Процент при 1-ом обращении

0,061%/день (21,99% річних)

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

500000 грн

до 500 000 грн (до 30 000 грн для осіб молодше 25 років)

Мах Срок кредитa, Возраст

1825 днів (5 років)

З довідкою про з/п – від 21 року, без довідки про з/п – від 23 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п)

Будь-яке

Отримати кредит
Ідеябанк
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Ідеябанк. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 407.32 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.061 % за добу, загальна вартість кредиту 2036.6 грн, у тому числі: коміссія 36.6 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п). Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Кредит на покупку побутової техніки

В даний час побутова техніка зросла не тільки в технічному сенсі, але і в грошовому. Численні кухонні гаджети, типу блендерів і комбайнів, телевізори і пилососи, стали практично недоступні через високу вартість. Придбати їх на одну місячну зарплату стає практично неможливо. Залишається копити гроші і з нетерпінням чекати довгоочікувану покупку. Однак, не всі можуть собі дозволити відкладати із зарплати – грошей часто не вистачає навіть на продукти харчування, що вже говорити про те, щоб накопичувати. Але в століття інноваційних технологій ні в якому разі не можна відставати від нових винаходів – навіть якщо вам не вдається відкладати або купити техніку за готівковий розрахунок, скористайтеся унікальною пропозицією МФО - кредит на покупку побутової техніки.
МФО, що надають клієнтам гроші під відсотки, здійснюють свою діяльність виключно на довірі. Для того, щоб взяти в кредит побутову техніку вам не потрібно шукати поручителів і надавати заставу, збирати довідки з роботи або копії численних документів, – берете паспорт, сідайте за комп'ютер і через пару годин гроші будуть зараховані на ваш картковий рахунок.

Побутова техніка в кредит через інтернет

МФО, пропонує гроші для придбання побутової техніки, це відрізняється не тільки швидкістю отримання грошей, але і відсутністю додаткових платежів. Перед тим як оформити кредит, клієнтам пропонується документ, в якому чітко прописана ставка, кількість днів користування кредитом і переплата. Ви можете бути повністю впевнені в тому, ніяких потаємних платежів немає. МФО працюють виключно на довірі, тому кожна організація намагається зберегти і примножити клієнтську базу.

Ще одна перевага мікрофінансових організацій – можливість придбати побутову техніку в кредит через інтернет. Ви заповнюєте анкету дистанційно, перебуваючи в своєму будинку за комп'ютером. У підсумку, від можливості купити побутову техніку в кредит онлайн ви отримуєте одразу кілька переваг:

  • Купуєте необхідний товар в той же день, коли подали заявку
  • Не витрачаєте час на відвідування офісу, не чекаєте в чергах для подачі заяви
  • Купуєте саме ту техніку, яку хотіли, а не на яку вистачило грошей.

Скільки за часом триває оформлення заявки на кредит

Для того, щоб оформити кредит на побутову техніку без переплати від вас буде потрібно кілька хвилин вільного часу. Ви можете сказати, що це перебільшення, адже необхідно зібрати довідки, зробити копії документів, заповнити заявку на п'ять сторінок, дочекатися позитивного рішення від банків. Буде потрібно приблизно 3 дні, причому це мінімум. Такий хід подій можливий, якщо ви оформляєте кредит у великих банках. Однак, якщо ви звернетеся за грошима в мікрофінансову організацію, всі дії від подачі заявки до отримання грошей, триватимуть за часом 4-5 годин. Це неймовірно швидко! А саме оформлення заявки, яке нічим не відрізняється від заповнення простої анкети, максимум 5 хвилин.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.