Кредит готівкою без застави і поручителів

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Отримати кредит
Debtum
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,6%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

351000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

180 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
Debtum
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Debtum. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 472 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.6 % за добу, загальна вартість кредиту 2360 грн, у тому числі: коміссія 360 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
WMkredit
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,2%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

234600 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

120 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
WMkredit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для WMkredit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 424 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.2 % за добу, загальна вартість кредиту 2120 грн, у тому числі: коміссія 120 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Кредит без застави та поручителів

Протягом усього життя виникає така кількість неприємних ситуацій, що і на пальцях просто не перелічити. Захворіла дитина, зламалася машина, не вистачило шпалер для ремонту – всіх життєвих проблем вмістити в одному реченні просто не можливо. Для вирішення багатьох з них потрібен час, інші проблемні ситуації вдається виправити завдяки підтримці рідних, але бувають і такі обставини, які потребують наявності грошей. Як би банально це не звучало, але без грошей людина перетворюється в безпорадну істоту. Потрібно терміново заплатити за садок або школу? Купити запаску для машини або полагодити комп'ютер? Певна сума – і ваших проблем наче й не було. Тільки де ж знайти гроші, коли « фінанси співають романси » ;? До кого звернутися за допомогою? Знову до родичів?

Ні! Всього кілька хвилин вашого часу, і ви зможете взяти кредит без поруки швидко, а головне за лише єдиним документом. Якщо вам не вистачає грошей, ви хочете щось придбати в будинок або купити подарунок друзям, скористайтеся унікальною пропозицією від мікрофінансових організацій. Кредит без застави та поручителів можуть оформити особи старше 18 років, причому пенсіонерам також видають потрібну суму на прийнятних умовах. Все, що від вас потрібно – бажання і паспорт.

Як взяти кредит без поручителів

Онлайн заявка на кредит готівкою без довідок і поручителів подається дистанційно за допомогою мережі Інтернет, але ніяких специфічних знань для цього не потрібно. Все, що ви повинні вміти – працювати з сайтами і друкувати. Для того, щоб оформити міні-кредит, ви повинні поетапно виконати кілька дій:

  • Розглянути умови кредитування кількох сайтів МФО. Уважно дослідити процентну ставку, початковий ліміт видачі грошей, тривалість терміну кредитування, особливі умови. Зверніть особливу увагу саме на ці параметри, так як при повторному зверненні в одну і ту ж МФО, вам можуть бути запропоновані лояльні умови.
  • За допомогою кредитного калькулятора, наявного на сайті, можна розрахувати щомісячний платіж, який буде вам під силу. Там же ви можете відрегулювати терміни внесення грошей і тривалість кредиту.
  • Оформити заявку, вписавши свої дані в наведені поля. В основному, від вас вимагається лише номер і серія паспорта. Необхідно також відповісти на питання і вписати відповіді в поля, обов'язкові для заповнення.
  • Дочекатися відповідного повідомлення. Залежно від того, надали ви номер телефону або електронної пошти.
  • Отримати свої гроші на картковий рахунок.

Діяльність МФО

Деякі можуть замислитися над питанням: « Як взяти кредит без поручителів? », адже всі банки в обов'язковому порядку вимагають надати особу, яка в разі несплати бере на себе обов'язок сумлінно виплачувати кредит. Якщо ви вважаєте, що кредит швидко без поручителів – це казки, радимо вам звернути увагу на діяльність МФО. Ці організації, які стали особливо популярні під час фінансової нестійкості, пропонують під відсотки гроші без пред'явлення довідок про доходи, поручителів і застав.

Основна суть МФО – надати клієнтам певну суму грошей на невеликий термін, щоб вони змогли вирішити свої фінансові проблеми до отримання заробітної плати. Діяльність організації грунтується виключно на довірі клієнтів, тому, при повторному зверненні пропонуються знижені ставки, збільшення ліміту видачі грошей і термінів виплат. Кредит готівкою без застави і поручителів, взятий в МФО, – унікальна можливість поліпшити своє становище, не вдаючись до допомоги рідних та великих банків.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.