Expressfinance: відгуки та опис

 • опис
 • Відгуки ( 0 )
Терміни видачі

После подписания договора

Отримання грошей

Наличными в точке продажи

Відсотки

156 грн

Відсоток при 1-му зверненні

1156 грн

Максимальна сума кредиту

15 000 грн

Сума при 1-му зверненні

15 000 грн

Максимальний термін кредітa

до 15 месяцев

Вік

от 18-60 лет

Перелік документів

Паспорт, код, пенсионное (для пенсионеров)

Працевлаштування

Любое

  «Експрес фінанс»: кредитування сьогодні доступне кожному!

  «Експрес фінанс» - компанія, орієнтована на онлайн-співпрацю. Всі кредити клієнтам видаються онлайн, без необхідності відвідувати офіс та підписувати паперові документи. Ці принципи дозволяють МФО працювати по всій території Росії і видавати позики кожному громадянину, незалежно від його прописки, стажу, наявності позитивної історії.

  На «Експрес фінанс» відгуки клієнти залишають позитивні, тому що компанія може запропонувати наступні умови видачі мікрокредиту:

  • Вік клієнта - від 18 років, працевлаштування і статок значення не мають.
  • Мінімальна сума - 1000, максимум за позиками - 10 000 рублів.
  • Термін - до 15 днів.

  Кредит «Фінанс експрес» видає кожному!

  Отримати кредит «Фінанс експрес» дозволяє за 15 хвилин. Що для цього потрібно?

  • Пройти процедуру реєстрації в онлайн-режимі, вказавши достовірні відомості про себе, які строго передруковуються зі сторінок паспорта. Також в анкеті потрібно заповнити поля, присвячені контактним даним - номеро телефону та e-mail. Достовірний номер - запорука того, що вам своєчасно прийде смс-підтвердження заявки, код для підписання договору, а також нагадування про погашення позики.
  • Заповнити заявку, детально прописавши в ній суму, яку б ви хотіли отримати і термін, протягом якого зможете її повернути.
  • Дочекатися відповіді, який надійде у вигляді дзвінка або смс на ваш телефон. В особистому кабінеті залишиться поставити на електронному варіанті договору підпис. Це буде код, який також приходить на мобільний клієнта.
  • Отримати гроші, звернувшись в офіс. Перерахування на карту також здійснює «Експрес фінанс», відгуки співробітників при цьому свідчать, що так позика прийде набагато швидше і ви зумієте вирішити оперативно грошові зволікання.

  Погашення кредиту - хвилинна справа або чому на позики «Експрес фінанс» відгуки лише позитивні?

  Скористатися грошима легко. А як погасити заборгованість? «Експрес фінанс» надасть вам реквізити, за якими ви зі своєї картки зможете відправити кошти на рахунок МФО. Зробити це можна за допомогою інтернет-банкінгу, банкоматів або шляхом відправлення переказу через касу будь-якого банку.

  Співпрацювати з компанією вигідно ще й тому, що вона орієнтована завжди на інтереси клієнта. Бувають ситуації, коли позичальник не може своєчасно повернути весь борг. Тоді «Експрес кредит фінанс» не долучає одразу колекторське агентство, а подовжує терміни кредитування. При достроковому погашенні зазначені раніше відсотки будуть переглянуті.

  Чи варто ще відкладати вирішення своїх фінансових проблем ?! Оформити заявку на позику в «Експрес фінанс» ви можете прямо зараз, скориставшись послугами нашого сайту!

  Як отримати кредит Expressfinance?

  Як отримати кредит Expressfinance: крок 1
  Перейдіть на сайт кредитної програми Expressfinance
  Як отримати кредит Expressfinance: крок 2
  Заповніть онлайн заявку
  Як отримати кредит Expressfinance: крок 3
  Отримайте ваші гроші
  close
  Ваша заявка принята!
  Мы скоро с Вами свяжемся.