Expressfinance: відгуки та опис

 • опис
 • Відгуки ( 7 )
Терміни видачі

После подписания договора

Отримання грошей

Наличными в точке продажи

Відсотки

156 грн

Відсоток при 1-му зверненні

1156 грн

Максимальна сума кредиту

15 000 грн

Сума при 1-му зверненні

15 000 грн

Максимальний термін кредітa

до 15 месяцев

Вік

от 18-60 лет

Перелік документів

Паспорт, код, пенсионное (для пенсионеров)

Працевлаштування

Любое

 1. Василий 24 травень 2020, 06:42
  Вот бывает так, что денег не хватает до зарплаты, и именно в такие вот моменты приходит на помощь вот эта организация: я уже несколько раз писал сюда, чтобы оказали помощь, и каждый раз мне не отказывали. По условиям тоже всё очень круто, всем доволен.
  1. Павел 21 квітень 2020, 11:35
   Всё, что я знал о кредитах, можно смело забыть. Теперь есть вы, ребят, и я не переживаю о том, что могу оказаться без копейки. Скорость и безотказность — вот ваши сильные стороны, оставайтесь такими же крутыми. Спасибо вам огромное, друзья.
   1. Алла 13 березень 2020, 11:18
    Всегда обращаюсь сюда, когда возникает необходимость в деньгах. Заявку можно подать в режиме онлайн и быстро получить ответ. Мне приятно иметь дело с сотрудниками этой компании.
    1. Игорь 12 лютий 2020, 18:50
     Пользовался услугами сервиса онлайн кредитования в этом году. Мне всё понравилось, хорошие условия и обслуживание. Всё оформляется очень быстро и на честных и доступных условиях.
     1. Катя 08 січень 2020, 14:45
      Срочно понабились деньги и решила подать заявку в эту компанию. Получила быстро одобрение без бумажной волокиты. Проценты получились доступные, нет большой переплаты. Очень довольна, что обратилась именно в эту компанию.
      1. Алина 07 грудень 2019, 13:37
       Мне было интересно как эта работает и когда появилась такая потребность я опробовала такой способ получить деньги.
       1. Ваня 01 листопад 2019, 18:26
        Не так много условий, чтобы получить у них нужную сумму в кредит, я под все подходил поэтому быстро получил деньги удобным способом.
        Оцініть програму:

        «Експрес фінанс»: кредитування сьогодні доступне кожному!

        «Експрес фінанс» - компанія, орієнтована на онлайн-співпрацю. Всі кредити клієнтам видаються онлайн, без необхідності відвідувати офіс та підписувати паперові документи. Ці принципи дозволяють МФО працювати по всій території Росії і видавати позики кожному громадянину, незалежно від його прописки, стажу, наявності позитивної історії.

        На «Експрес фінанс» відгуки клієнти залишають позитивні, тому що компанія може запропонувати наступні умови видачі мікрокредиту:

        • Вік клієнта - від 18 років, працевлаштування і статок значення не мають.
        • Мінімальна сума - 1000, максимум за позиками - 10 000 рублів.
        • Термін - до 15 днів.

        Кредит «Фінанс експрес» видає кожному!

        Отримати кредит «Фінанс експрес» дозволяє за 15 хвилин. Що для цього потрібно?

        • Пройти процедуру реєстрації в онлайн-режимі, вказавши достовірні відомості про себе, які строго передруковуються зі сторінок паспорта. Також в анкеті потрібно заповнити поля, присвячені контактним даним - номеро телефону та e-mail. Достовірний номер - запорука того, що вам своєчасно прийде смс-підтвердження заявки, код для підписання договору, а також нагадування про погашення позики.
        • Заповнити заявку, детально прописавши в ній суму, яку б ви хотіли отримати і термін, протягом якого зможете її повернути.
        • Дочекатися відповіді, який надійде у вигляді дзвінка або смс на ваш телефон. В особистому кабінеті залишиться поставити на електронному варіанті договору підпис. Це буде код, який також приходить на мобільний клієнта.
        • Отримати гроші, звернувшись в офіс. Перерахування на карту також здійснює «Експрес фінанс», відгуки співробітників при цьому свідчать, що так позика прийде набагато швидше і ви зумієте вирішити оперативно грошові зволікання.

        Погашення кредиту - хвилинна справа або чому на позики «Експрес фінанс» відгуки лише позитивні?

        Скористатися грошима легко. А як погасити заборгованість? «Експрес фінанс» надасть вам реквізити, за якими ви зі своєї картки зможете відправити кошти на рахунок МФО. Зробити це можна за допомогою інтернет-банкінгу, банкоматів або шляхом відправлення переказу через касу будь-якого банку.

        Співпрацювати з компанією вигідно ще й тому, що вона орієнтована завжди на інтереси клієнта. Бувають ситуації, коли позичальник не може своєчасно повернути весь борг. Тоді «Експрес кредит фінанс» не долучає одразу колекторське агентство, а подовжує терміни кредитування. При достроковому погашенні зазначені раніше відсотки будуть переглянуті.

        Чи варто ще відкладати вирішення своїх фінансових проблем ?! Оформити заявку на позику в «Експрес фінанс» ви можете прямо зараз, скориставшись послугами нашого сайту!

        Як отримати кредит Expressfinance?

        Як отримати кредит Expressfinance: крок 1
        Перейдіть на сайт кредитної програми Expressfinance
        Як отримати кредит Expressfinance: крок 2
        Заповніть онлайн заявку
        Як отримати кредит Expressfinance: крок 3
        Отримайте ваші гроші
        close
        Ваша заявка прийнята!
        Ми скоро з Вами зв'яжемося.