Гарячі тури в кредит

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Як вигідно купити тур в кредит

Вирушити в подорож на екзотичний острів – мрія багатьох з нас. Однак якщо лякають тривалі авіаперельоти, можна поїхати в Туреччину або взагалі в Буковель. Вибір туру, звичайно, за вами, ми ж пропонуємо різноманітні кредитні програми, щоб ви могли відправитися в подорож і ні в чому собі не відмовляти. Тури в кредит доступні будь-якому повнолітньому громадянину України. Для оформлення запиту буде потрібно:

  • Український паспорт.
  • Ідентифікаційний код.
  • Мобільний телефон.
  • Півгодини вільного часу.
  • Бажання їхати відпочивати.

Чи можна оформити тури в кредит без офіційного працевлаштування

Сьогодні купити тур в кредит можна і без офіційного заробітку. Банки із задоволенням йдуть назустріч особам, які працюють на приватних підприємців, самі на себе, на дрібні компанії. Надання довідки про доходи буде перевагою, але це необов'язкова вимога.

Ще однією перевагою стане хороша кредитна історія. Однак і з низьким рейтингом можна оформити тури в кредит і розстрочку. У добірці нашого сайту є банки, які закривають очі на прострочення в кредитній історії клієнта і дають йому другий шанс. Зручний інтерфейс нашого порталу дозволить швидко визначитися з вибором і обрати кращу фінансову установу. Оформити заявку можна в онлайн режимі. Від вас треба тільки внести свої дані у відповідності з паспортом та довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду в потрібні поля заявки, а також правильно вказати номер мобільного телефону. Час розгляду вашої заявки близько чверті години, після чого ви отримаєте гроші і можете пакувати валізи!

Тур в кредит плюси і мінуси такого відпочинку

Безумовним позитивним моментом подорожі закордон в кредит стане здійснення заповітної мрії. Ви не будете відкладати виконання своїх бажань в довгий ящик, а візьмете і поїдете на курорт. З точки зору зростання інфляції і нестабільного курсу долара, доцільність відпочинку в кредит цілком реальна. Єдиним недоліком стане той факт, що після відпустки доведеться повертати борг. Але вам не доведеться віддавати всі гроші одразу, а частинами, можна протягом тривалого часу. Які ще є на тур в кредит плюси і мінуси можна дізнатися у конкретного кредитора, звернувшись до його контакт-центру. Актуальні контакти банків є в добірці нашого сайту.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.