Ідеябанк: відгуки та опис

 • опис
 • Відгуки ( 8 )
Терміни видачі

Рішення за 1 хвилину

Отримання грошей

Онлайн на карту / в отделении

Відсотки

0,061%/день (21,99% річних)

Максимальна сума кредиту

500000 грн

Сума при 1-му зверненні

до 500 000 грн (до 30 000 грн для осіб молодше 25 років)

Максимальний термін кредітa

1825 днів (5 років)

Вік

З довідкою про з/п – від 21 року, без довідки про з/п – від 23 років

Перелік документів

Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п)

Працевлаштування

Будь-яке

 1. Семён 15 жовтень 2021, 15:12
  Не сталкивался с кредитованием населения, но пришлось обратиться по причине срочного ремонта, соседи залили. Пока судился, выплатил кредит, отсудил ещё больше, чем брал + проценты. Банк отличный, даже и не знал, что всё так просто можно провернуть
  1. Юрий 05 липеь 2021, 15:33
   Доволен тем, что именно здесь оформил кредит. Деньги я брал немалые. Процент переплаты меня устроил и срок тоже. Наличные можно получать сразу на руки. И вообще все условия меня устроили.
   1. Иван 15 грудень 2020, 18:39
    Могу по собственному опыту сказать, что компании можно довериться. Работают уже давно и уже не раз обращался к ним за финансовой помощью. Всегда быстрое обслуживание и условия выгодные.
    1. Николай 28 лютий 2020, 19:52
     Давно хотел взять кредит, долго выбирал куда и к кому обращаться, перебрал кучу банков, тут меня все устроило
     1. Борис 25 січень 2020, 07:35
      Могу теперь похвастаться, нет никаких проблем с деньгами, а все благодаря этому сервису, могу всем знакомым и нет его советовать
      1. Андрей 26 грудень 2019, 07:20
       Что понравилось, действительно почти моментальное оформление и выплаты, если нужны сочно деньги, знайте куда обращаться
       1. Кристина 29 листопад 2019, 00:17
        Не один раз уже обращалась сюда, советовала всем друзьям, которым нужно было, никаких проблем ни у меня, ни у них не было!
        1. Елена 01 листопад 2019, 18:10
         Можете спокойно обращаться сюда, сама здесь брала уже два раза, все как и написано, проблем не было от слова абсолютно!!!
         Оцініть програму:

         Ідея банк кредит онлайн

         Проблеми з фінансами - це окреме явище. Ситуацій, в яких людям недостатньо коштів на звичайні речі, більш ніж достатньо. Одна з причин нестачі грошей - затримка заробітної плати, недостатня сума на придбання життєво необхідних речей.

         Рішення для таких питань завжди є, так як на ринку послуг працюють фінансові установи, що видають кошти на певний термін і під невеликі відсотки. Шукайте відповідну організацію, де до виплати кредитів пред'являються лояльні вимоги і встановлені мінімальні відсотки? Взяти кредит в Ідея банку - це найбільш вірний спосіб для усунення фінансових проблем.

         Оформити кредит в Ідея банку - швидкий спосіб отримати гроші для врегулювання фінансових питань

         Банк готовий не тільки переказати кошти з одного рахунку на інший, а й допомогти клієнтам в скрутному фінансовому становищі, видавши позику на певну суму. Оформити кредит в Ідея банку може кожен громадянин на будь-які потреби, будь це сплата рахунків за комунальні послуги, або придбання дорогих предметів (автомобіля, комп'ютерних пристроїв і т.д.).

         Для того щоб скористатися грошима, клієнту необхідно звернутися до фінансової установи, ознайомитися з деталями договору і підписати угоду про надання послуг кредитування. Завдяки прозорій системі роботи, всі клієнти будуть в курсі своїх зобов'язань, так як на ключові аспекти договору про кредитування звертається особлива увага.

         Отримати кредит Ідея банк без довідки та відвідування установи

         Немає часу або можливості відвідати банк, щоб подати заявку на отримання позики, але є підключений інтернет-з'єднання? Використовуйте сучасний спосіб роботи фінансових установ за допомогою онлайн-банкінгу. Це одна з практичних можливостей, що дозволяє клієнтам отримувати всі банківські послуги не виходячи з дому.

         Видає Ідея банк кредит онлайн, для цього потрібно перейти на офіційний сайт організації у відповідний розділ "кредитування". Все що знадобиться - це заповнити анкету з особистими даними, вказати суму, причину позики і відправити заявку на розгляд. Протягом години користувачеві онлайн-банкінгу прийде висновок про прийняте рішення банку за заявкою.

         Ідея банк кредити без довідок і поручителів

         Переваги Ideabank кредиту online:

         • Користувачеві не потрібно брати з роботи довідки про доходи.
         • Клієнту не потрібно шукати позичальників.
         • Не доведеться витрачати дорогоцінний час на поїздки до банку та в очікуванні своєї черги.

         Розгляд заявки починається одразу, як тільки користувач заповнив анкету. Головне, що після отримання відповіді, потрібно уважно ознайомитися з умовами, на яких банк схвалить кредит. Розрахувавши суму переплат, порівнявши кількість виплат зі своїми доходами і прийнявши рішення про те, що борг буде вчасно погашений, можна сміливо погоджуватися на операцію. Як тільки рішення буде прийнято, на рахунок клієнта одразу ж перейде потрібна сума коштів, скористатися якими можна на будь-які потреби.

         Ідея Банк відгуки клієнтів про послуги

         Всім, хто одного разу скористався деякими послугами фінансових організацій, є що сказати з приводу якості роботи установи, своєчасності наданих послуг, відносно співробітників. Перед оформленням в Ідея банку кредиту без довідок і поручителів можна ознайомитися з думками інших клієнтів і упевнитися в тому, що організація зі свого боку виконує повний перелік зобов'язань. Скористайтеся кредитами від білоруського Ідея банку, для отримання яких не потрібна довга паперова тяганина.

         Як отримати кредит Ідеябанк?

         Як отримати кредит Ідеябанк: крок 1
         Перейдіть на сайт кредитної програми Ідеябанк
         Як отримати кредит Ідеябанк: крок 2
         Заповніть онлайн заявку
         Як отримати кредит Ідеябанк: крок 3
         Отримайте ваші гроші
         Переваги сервісуІдеябанк
         1
         Швидке прийняття рішення. Вже через хвилину стане зрозуміло, чи зможете ви розраховувати на певну грошову суму. Це прекрасний варіант для тих, у кого не вистачає часу на повноцінні кредити в традиційних банках.
         2
         Прозорі умови. На сайті організації вказана достовірна інформація про процентні ставки та інші умови, на яких видаються позики.
         3
         Можливість отримати гроші на лояльних умовах. Мікрокредити видаються навіть без довідки про зарплату.
         4
         Вигідні пропозиції. Оформити таку позику ви можете з досить низькою процентною ставкою, що дозволяє стати постійним клієнтом такої організації.

         Таким чином, даний банк ідеально підходить тим громадянам, хто часто займає в борг до зарплати. Тепер зовсім не обов'язково просити у знайомих або родичів, адже ви можете отримати готівку безпосередньо в день звернення.

         close
         Ваша заявка прийнята!
         Ми скоро з Вами зв'яжемося.