Кредит без довідок про доходи

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Отримати кредит
Debtum
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,6%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

351000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

180 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
Debtum
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Debtum. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 472 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.6 % за добу, загальна вартість кредиту 2360 грн, у тому числі: коміссія 360 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
WMkredit
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,2%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

234600 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

120 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
WMkredit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для WMkredit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 424 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.2 % за добу, загальна вартість кредиту 2120 грн, у тому числі: коміссія 120 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Кредити без довідок

Будь-яка людина може потрапити в ситуацію, коли йому терміново потрібні гроші. Буває, що до зарплати ще залишаються тижні, або робота зовсім тимчасово відсутня. В такому випадку багато хто вдається до допомоги близьких. Однак не завжди друзі і родичі можуть допомогти фінансово. Крім того грошове питання може серйозно зіпсувати близькі стосунки. Гарним рішенням є звернення до банків. Проте, такі організації пред'являють серйозні вимоги до позичальника. Якщо ж ви хочете взяти кредит без довідок про доходи та поручителів найбільш оптимальним рішенням для вас є звернення в мікрофінансові організації.

Готівкові позики без довідок

Щоб отримати готівку без довідок вам слід звернутися по допомогу до мікрофінансових організацій. На сьогоднішній день в Україні офіційно працює безліч компаній такого роду. Всі вони пропонують різні, хоч і схожі, умови. Щоб обрати найбільш оптимальний варіант, перш ніж звертатися за позикою, рекомендується вивчити всі наявні пропозиції. Це зручно зробити за допомогою інтернету, так як всі мікрофінансові організації мають свої веб-сайти.

Умови видачі кредиту без довідок готівкою

Абсолютна більшість мікрофінансових організацій не пред'являють будь-яких серйозних вимог до клієнтів. Вам не будуть потрібні документи з місця роботи, виписки з банків та інші папери. Для того щоб взяти кредит без довідок готівкою в мікрофінансовій установі вам буде потрібен тільки паспорт, який підтверджує вашу особистість. Позичальник повинен бути старше 18 років і молодше 65 (у більшості випадків).

Умови кредитування, як правило, схожі. Мікрокредити надаються терміном до місяця і на відносно невелику суму грошей. Безумовно, великі банки надають більш привабливі умови, однак разом з тим виставляють і ряд вимог, а на схвалення вашої заявки йде кілька діб.

Якщо у вас відсутня довідка про доходи, або час для її оформлення, мікрокредит - найбільш оптимальний спосіб отримати позику.

Як отримати гроші без довідок

Мікрофінасові організації за останні роки отримали серйозне поширення. У великих містах офіси цих компаній знаходяться в крокової доступності. Крім того, отримати мікрокредит ви можете не виходячи з дому - гроші надійдуть прямо вам на картку, після оформлення заяви через інтернет-сайт і схвалення заявки співробітниками компанії. Перевести в готівку кошти ви зможете за допомогою будь-якого найближчого банкомату.

Однак якщо вас цікавить, як отримати готівкові гроші без довідок то вам необхідно особисто завітати до найближчого офісу компанії. Для отримання кредиту вам знадобиться написати заяву, в якій зазначаються ваші особисті дані. Ніяких інших документів не вимагається. Час розгляду заявки становить, як правило, від 5 хвилин до півгодини. Абсолютна більшість заявок схвалюється (відсоток схвалення близько 90%). Єдиною причиною несхвалення вашої заяви може бути наявність минулих непогашених заборгованостей.

Багато людей, які цікавляться, як взяти кредит в Україні без довідки про доходи не мають офіційного працевлаштування. Однак це не є проблемою при отриманні позики у мікрокредітних організацій. Тим не менш, деякі компанії пропонують більш вигідні умови кредитування тим особам, які надають документи, що підтверджують їх платоспроможність.

Таким чином, якщо взяти кредит в банку без довідок практично неможливо, то взяти кредит без поручителів і довідок в мікрофінансової організації може будь-який громадянин України.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.