Швидкий кредит готівкою без довідки про доходи

Швидкий вибір кредитної програми в Польщі

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Зовсім недавно люди, при виникненні фінансової кризи, намагалися оформити банківський кредит. Процедура затяжна, відсоток відмов, згідно зі статистикою, більше 50%.

Сьогодні, щоб взяти кредит готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією, потрібно звернення до МФО і надання мінімуму інформації - паспортних та контактних даних. Вже через пару хвилин клієнт дізнається про рішення кредитора. Гарантовано лояльне ставлення навіть до студентів, малозабезпечених сімей та пенсіонерів.

Кредит готівкою без довідки про доходи: міф чи реальність?

Побачивши низькі відсотки та смішні вимоги до позичальників, людина починає сумніватися і шукати підступ в подібних пропозиціях. А даремно, адже такі вигідні кредити від МФО стали реальністю завдяки сукупності декількох чинників:

  • жорстка конкуренція на фінансовому ринку країни;
  • бажання залучити максимальну кількість позичальників, оскільки, чим більше буде видано кредитів, тим стане вище рейтинг і дохід компанії;
  • прагнення напрацювати базу постійних клієнтів.

Понад мільйон жителів країни встигли на власному досвіді переконатися, що кредит готівкою без довідки про доходи оформити дійсно так само легко, як пишеться про це в інтернеті.

Швидкий кредит готівкою без довідки про доходи: три кроки до отримання грошей

Повнолітній житель країни може отримати конкретну суму в рамках запропонованих МФО умов. Для цього потрібно:

  • зареєструватися на сайті кредитора;
  • відправити запит;
  • відвідати офіс компанії для отримання грошей.

Це і справді найшвидший кредит готівкою без довідки про доходи. Щоб не переплачувати, рекомендується, за допомогою спеціалізованих інтернет-ресурсів, порівняти пропозиції максимального числа кредиторів і вибрати найбільш вигідне з них.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.