Кредит на автомобіль в Україні

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Slon Credit
Сроки выдачи, Способ получения

до 30 хвилин

Онлайн на карту

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,36%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

100000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

365 днів

18 - 65 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН

Будь-яке

Отримати кредит
Slon Credit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Slon Credit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 443.2 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.36 % за добу, загальна вартість кредиту 2216 грн, у тому числі: коміссія 216 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
OceanCredit
Сроки выдачи, Способ получения

10 хвилин

Онлайн на карту

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,01%/день,
від 22,99% річних

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

200000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

1095 днів (3 роки)

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН

Будь-яке

Отримати кредит
OceanCredit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для OceanCredit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 401.2 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.01 % за добу, загальна вартість кредиту 2006 грн, у тому числі: коміссія 6 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
Ідеябанк
Сроки выдачи, Способ получения

Рішення за 1 хвилину

Онлайн на карту / в отделении

Процент, Процент при 1-ом обращении

0,061%/день (21,99% річних)

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

500000 грн

до 500 000 грн (до 30 000 грн для осіб молодше 25 років)

Мах Срок кредитa, Возраст

1825 днів (5 років)

З довідкою про з/п – від 21 року, без довідки про з/п – від 23 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п)

Будь-яке

Отримати кредит
Ідеябанк
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Ідеябанк. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 407.32 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.061 % за добу, загальна вартість кредиту 2036.6 грн, у тому числі: коміссія 36.6 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п). Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Особистий автомобіль, як транспортний засіб, є необхідним майном в здійсненні різних справ. Саме авто стане вірним помічником в поїздках на роботу, по магазинах і в подорожах. Якщо потреба в машині висока, але накопичених коштів недостатньо на її придбання, то варто скористатися позиками. Банки і автосалони пропонують купити б/у автомобіль в кредит. Договір на отримання позики дозволить власнику придбати авто за наявності початкового внеску і миттєво його використовувати.

Оформити на автомобіль кредит банку – швидкий спосіб придбати машину

Щоб взяти кредит на покупку автомобіля з пробігом, буде потрібно пройти невеликий процес оформлення угоди. Кредитний договір є основним документом, який буде потрібно підписати, щоб машина перейшла в особисте користування. Від позичальника лише потрібний документ, що підтверджує його громадянство, вік і джерело постійного / стабільного заробітку, якого буде достатньо для погашення позики.

В автосалонах пропонують в основному позики на нові автомобілі, вартість яких набагато вище ніж у машин такої ж марки, але з пробігом. Такої високої суми грошових коштів у багатьох немає. Саме тому краще брати позику в банку на придбання машини. Позичальників чекають лояльні умови виплат і приваблива процентна ставка.

Взяти кредит на автомобіль в Україні: особливості кредитного договору

Купуючи будь-які об'єкти нерухомості, побутової техніки або машини в кредит, покупець повинен розуміти, що дана процедура тягне за собою виплату відсотків. Вартість автомобіля в кредит в кінцевому підсумку буде вище, так як переплата (в залежності від початкової вартості машини) може досягати до 50%.

Щоб уникнути таких великих фінансових витрат потрібно лише детально вивчити умови кредитування в кожному банку. Одні установи видають позики під заставу машини, інші не потребують оформлення застави, але мають збільшену відсоткову ставку. Продати машину неможливо, якщо кредит за неї виплачений не до кінця. Якщо машина перебуває під заставою і станеться аварія, позичальник зобов'язується в будь-якому випадку виплатити за нього борг. Як правило, розглянувши кілька пропозицій, можна знайти найбільш вигідний варіант по всі аспектам: розмір початкового внеску, процентна ставка, термін і розмір виплат.

Кредит готівкою на автомобіль – процес оформлення і виплат

На даний момент придбати транспортний засіб будь-якій комплектації можна використовуючи позики, але для цього буде потрібно пройти невелику процедуру оформлення паперів. На нові машини в автосалонах на укладення угоди піде не більше 1 години. Але щоб купити з пробігом легкові автомобілі в кредит, буде потрібна документація з боку продавця про проходження планового технічного огляду, документ підтверджує стан машини.

Як правило, видачі позик банками на такі потреби проходять швидко і не вимагають з боку позичальника тривалого очікування. Все що йому потрібно в майбутньому – це своєчасно виплачувати борг без затримок.

Купити б/у автомобіль в кредит – швидкий спосіб здійснювати поїздки на особистому транспортному засобі

Мрія про нове авто може бути реальністю, якщо докласти трохи зусиль для її покупки. Буде потрібно накопичити на кредит початковий внесок за автомобіль, від розміру якого буде залежати процентна ставка, термін виплат і кількість переплат.

Щоб покупка тішила протягом погашення кредиту, варто бути акуратніше на дорогах. Тільки так придбана машина стане дійсно помічником в будь-якій поїздці, на короткі і далекі відстані.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.