Кредит на автомобіль в Україні

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування


Особистий автомобіль, як транспортний засіб, є необхідним майном в здійсненні різних справ. Саме авто стане вірним помічником в поїздках на роботу, по магазинах і в подорожах. Якщо потреба в машині висока, але накопичених коштів недостатньо на її придбання, то варто скористатися позиками. Банки і автосалони пропонують купити б/у автомобіль в кредит. Договір на отримання позики дозволить власнику придбати авто за наявності початкового внеску і миттєво його використовувати.

Оформити на автомобіль кредит банку – швидкий спосіб придбати машину

Щоб взяти кредит на покупку автомобіля з пробігом, буде потрібно пройти невеликий процес оформлення угоди. Кредитний договір є основним документом, який буде потрібно підписати, щоб машина перейшла в особисте користування. Від позичальника лише потрібний документ, що підтверджує його громадянство, вік і джерело постійного / стабільного заробітку, якого буде достатньо для погашення позики.

В автосалонах пропонують в основному позики на нові автомобілі, вартість яких набагато вище ніж у машин такої ж марки, але з пробігом. Такої високої суми грошових коштів у багатьох немає. Саме тому краще брати позику в банку на придбання машини. Позичальників чекають лояльні умови виплат і приваблива процентна ставка.

Взяти кредит на автомобіль в Україні: особливості кредитного договору

Купуючи будь-які об'єкти нерухомості, побутової техніки або машини в кредит, покупець повинен розуміти, що дана процедура тягне за собою виплату відсотків. Вартість автомобіля в кредит в кінцевому підсумку буде вище, так як переплата (в залежності від початкової вартості машини) може досягати до 50%.

Щоб уникнути таких великих фінансових витрат потрібно лише детально вивчити умови кредитування в кожному банку. Одні установи видають позики під заставу машини, інші не потребують оформлення застави, але мають збільшену відсоткову ставку. Продати машину неможливо, якщо кредит за неї виплачений не до кінця. Якщо машина перебуває під заставою і станеться аварія, позичальник зобов'язується в будь-якому випадку виплатити за нього борг. Як правило, розглянувши кілька пропозицій, можна знайти найбільш вигідний варіант по всі аспектам: розмір початкового внеску, процентна ставка, термін і розмір виплат.

Кредит готівкою на автомобіль – процес оформлення і виплат

На даний момент придбати транспортний засіб будь-якій комплектації можна використовуючи позики, але для цього буде потрібно пройти невелику процедуру оформлення паперів. На нові машини в автосалонах на укладення угоди піде не більше 1 години. Але щоб купити з пробігом легкові автомобілі в кредит, буде потрібна документація з боку продавця про проходження планового технічного огляду, документ підтверджує стан машини.

Як правило, видачі позик банками на такі потреби проходять швидко і не вимагають з боку позичальника тривалого очікування. Все що йому потрібно в майбутньому – це своєчасно виплачувати борг без затримок.

Купити б/у автомобіль в кредит – швидкий спосіб здійснювати поїздки на особистому транспортному засобі

Мрія про нове авто може бути реальністю, якщо докласти трохи зусиль для її покупки. Буде потрібно накопичити на кредит початковий внесок за автомобіль, від розміру якого буде залежати процентна ставка, термін виплат і кількість переплат.

Щоб покупка тішила протягом погашення кредиту, варто бути акуратніше на дорогах. Тільки так придбана машина стане дійсно помічником в будь-якій поїздці, на короткі і далекі відстані.

close
Ваша заявка принята!
Мы скоро с Вами свяжемся.