Кредит на ремонт

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Slon Credit
Сроки выдачи, Способ получения

до 30 хвилин

Онлайн на карту

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,36%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

100000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

365 днів

18 - 65 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН

Будь-яке

Отримати кредит
Slon Credit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Slon Credit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 443.2 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.36 % за добу, загальна вартість кредиту 2216 грн, у тому числі: коміссія 216 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
OceanCredit
Сроки выдачи, Способ получения

10 хвилин

Онлайн на карту

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,01%/день,
від 22,99% річних

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

200000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

1095 днів (3 роки)

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН

Будь-яке

Отримати кредит
OceanCredit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для OceanCredit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 401.2 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.01 % за добу, загальна вартість кредиту 2006 грн, у тому числі: коміссія 6 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
Ідеябанк
Сроки выдачи, Способ получения

Рішення за 1 хвилину

Онлайн на карту / в отделении

Процент, Процент при 1-ом обращении

0,061%/день (21,99% річних)

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

500000 грн

до 500 000 грн (до 30 000 грн для осіб молодше 25 років)

Мах Срок кредитa, Возраст

1825 днів (5 років)

З довідкою про з/п – від 21 року, без довідки про з/п – від 23 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п)

Будь-яке

Отримати кредит
Ідеябанк
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Ідеябанк. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 407.32 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.061 % за добу, загальна вартість кредиту 2036.6 грн, у тому числі: коміссія 36.6 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п). Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Кредит на ремонт будинку Україна

Збираючись облаштувати своє житло, багато хто переживає, що наявних грошей може і не вистачити. У кілька разів подорожчали не тільки продукти харчування, але і будівельні матеріали, інструменти та елементи дизайну. Не дивлячись на те, що зараз прилавки рясніють різноманітними товарами, ціни на них часом такі високі, що рядовий покупець ні за яких умов не дозволить собі придбати таку розкіш. Зарплата, яку отримують співробітники багатьох фірм, часто не дає можливості безтурботно дожити до кінця місяця – доводиться брати в борг, шукати додатковий заробіток. Що вже говорити про ремонт. Сюди не вистачить не тільки однієї зарплати, але і двох, і чотирьох.

Однак, якщо дуже захотіти, вихід можна знайти з будь-якої ситуації. Якщо ви збираєтеся зайнятися облаштуванням свого житла, то найоптимальнішим варіантом стане взяти кредит на ремонт квартири. Ви берете необхідну суму грошей, а потім поступово, протягом певного часу виплачуєте кредит. Переваг від такого вибору кілька:

  • Зарплата скорочується ненабагато – велика ймовірність того, що до кінця місяця вам грошей вистачить
  • Кредит на ремонт житла дається під прийнятний відсоток, так що переплата буде практично непомітною
  • Вам не потрібно довго чекати схвалення заявки та перерахування грошей – всі операції проводяться швидко. Всього пару годин, і гроші у вас!

Як взяти кредит

Кредит на ремонт будинку в Україні оформити зовсім не складно. Для цього від вас буде потрібно лише найменші знання користування інтернетом та уважність. Багато хто може запитати: « Я хочу оформити кредит, при чому тут володіння комп'ютером?» Однак, в століття загальної комп'ютеризації, отримати позику можна не тільки відвідуючи офіс, а й подавши заявку дистанційно. Це неймовірно зручно і просто: саме завдяки тому, що всі дії щодо розгляду кредиту відбуваються на відстані, ви можете взяти кредит на будь-яку суму не виходячи з дому.

Для того, щоб оформити кредити під ремонт, вам необхідно розглянути сайти декількох мікрофінансових організацій і уважно прочитати умови кредитування кожної. Це умова необхідна для того, щоб вибрати для себе найбільш підходящий варіант, який підійде і за величиною кредитної ставки, і за тривалістю кредитування. Якщо ви визначилися з МФО відкрийте сайт та перейдіть за посиланням « Оформити заявку ».

Далі вам необхідно вписати свої персональні дані в запропонований бланк. Друкувати слід з особливою акуратністю, щоб всі букви і цифри були введені правильно, в іншому випадку, очікувати схвалення заявки доведеться нескінченно. Звичайно потрібно вписати дані паспорта, однак деякі МФО можуть зажадати скан паспорта, що теж не викликає складності. Після заповнення інформації про себе, вам може бути запропоновано відповісти на додаткові питання. На цьому все, відправляйте заявку і чекайте відповіді, яка надійде на ваш номер телефону або на електронну пошту.

Після прийняття рішення, яке в більшості випадків позитивне, вам варто почекати кілька годин і гроші будуть на вашій карті!

Кредит на ремонт будинку в сільській місцевості

Кредит на ремонт будинку в сільській місцевості нічим не відрізняється від позики, що видається для ремонту міських квартир. Все гранично просто і швидко. Кредит на ремонт квартири або будинку можна взяти не тільки особам, які досягли 18 років, а й пенсіонерам, до 60 років включно. Всі дії МФО здійснюються виключно на довірі до своїх користувачів, тому від вас не потрібні довідки про доходи та інші додаткові документи.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.