Кредит в доларах в Польщі

Швидкий вибір кредитної програми в Польщі

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Якщо взятий кредит в доларах, що робити? - запитують клієнти банківських установ. І це не дивно, оскільки курс національної валюти:

  1. не відрізняється стабільністю;
  2. повільно і впевнено падає.

Позичальнику нічого іншого не залишається робити, як виплачувати щомісяця належну суму, поступово погашаючи заборгованість.

Кредит в доларах: відсоток

Природно, на кредит в доларах відсоток прописується в договорі. Саме цей документ клієнт банківської організації підписує перед видачею грошей. З цієї причини варто максимально уважно читати всі пункти угоди, приділяючи особливу увагу тексту, прописаному дрібним нечитабельним шрифтом. У багатьох банках відсотки на кредит не змінюються. І щоб не потрапити в халепу, цей момент обов'язково потрібно уточнювати ще до підписання договору з банківською установою.

Процентні ставки звичайних доларових кредитів вказуються в річному обчисленні, а ось у доларової мікропозики, як правило, обчислення вказуються потижнево, буває навіть і подобово. Середня ставка у МФО дорівнює 1-2% в день, а якщо порахувати в річному обчисленні, то, виходить, від 365% -730% відсотків. Тут вже стає страшно! Якщо порівняти з класичним доларовим кредитом, одразу зрозуміло, що це повне беззаконня, але тут треба пам'ятати, що мікропозики і розраховані на короткий термін - максимум місяць, як то кажуть «до зарплати». З цього випливає, що не так вже й страшно виглядає сума погашення боргу. Насправді МФО, пропонуючи такі підвищені ставки, свідомо закладають в них ризики неповернення, оскільки перевірити тільки за паспортом платоспроможність клієнта не представляється можливим. Довідки з місця роботи не потрібні. Позики видаються на основі кредитної історії.

Кредити в доларах - популярна послуга у людей, які хочуть придбати нерухомість, машину або поїхати у відпустку за кордон. Хоча не всі розуміють, що до такого виду кредитування потрібно ставитися максимально уважно, враховуючи всі можливі негативні наслідки, наприклад, зміни курсу валюти і т.д.

Коли немає можливості погасити кредити в доларах?

Деякі кредитні компанії та банки надають можливість виконати рефінансування боргу, надаючи людям особливі умови співпраці. Якщо було вирішено взяти кредит в доларах, його можна оформити за низькими відсотковими ставками. Також загальна сума ділиться банком на величезну кількість дрібних платежів для полегшення можливості погашення.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.