Взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Slon Credit
Сроки выдачи, Способ получения

30 хвилин

Онлайн на карту

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,36%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

100000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

365 днів

18 - 65 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН

Будь-яке

Отримати кредит
Slon Credit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Slon Credit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 443.2 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.36 % за добу, загальна вартість кредиту 2216 грн, у тому числі: коміссія 216 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
Ідеябанк
Сроки выдачи, Способ получения

Рішення за 1 хвилину

Онлайн на карту / в отделении

Процент, Процент при 1-ом обращении

21,99% річних

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

500000 грн

до 500 000 грн (до 30 000 грн для осіб молодше 25 років)

Мах Срок кредитa, Возраст

1825 днів

З довідкою про з/п – від 21 року, без довідки про з/п – від 23 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п)

Будь-яке

Отримати кредит
Ідеябанк
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Ідеябанк. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 3038.8 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 21.99 % за добу, загальна вартість кредиту 15194 грн, у тому числі: коміссія 13194 грн.
Умови: Паспорт гр. України та ІПН (І справка о з/п). Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Де взяти кредит з поганою кредитною історією Київ

На сьогоднішній день послугами банків і МФО встигли скористатися практично всі повнолітні громадяни України. Деякі з них, на жаль, не змогли своєчасно повернути свій борг і потрапили до чорних списків. Погана кредитна історія Києва формується на основі:

 • Звернень в банк і МФО.
 • Спроб оформити кредитну угоду.
 • Відкритих прострочень.
 • Несвоєчасно виплачених кредитів.
 • Судових розглядів.
 • Фактів шахрайства.

Будь-які взаємовідносини з кредитною установою фіксуються в Бюро кредитних історій. Якщо клієнт своєчасно або достроково погашав свої борги, його рейтинг зростає. Якщо ж він злісний неплатник, тоді він заноситься до чорних списків для всіх банків і згодом залишається за бортом кредитування.

Варто знати, що при кожному зверненні в банк, установа робить запит до Бюро кредитних історій і отримує всі необхідні відомості про платоспроможність та доброчесність клієнта. Після чого отримані дані аналізуються, і вже на їх основі приймається рішенняза кредитною заявкою клієнта.

Реально взяти кредит з поганою кредитною історією терміново Київ

Низький кредитний рейтинг сьогодні не є вироком. Багато банків та мікрофінансових організацій готові йти назустріч клієнту і дати другий шанс. Кредит з поганою КІ можна взяти:

 • Без залучення знайомих та рідних в якості поручителів.
 • Без документального підтвердження зайнятості.
 • Без офіційного працевлаштування на великі підприємства.
 • Без надання цінного майна в якості застави.
 • Без довгих перевірок та дзвінків на роботу до клієнта.
 • Без особистих візитів в офіс кредитної установи.

Взяти кредит з поганою кредитною історією терміново Київ можна через інтернет. Ознайомитися з усіма пропозиціями українського кредитного ринку можна на нашому фінансовому порталі. Спеціальний користувальницький фільтр допоможе порівняти продукти між собою і обрати найкращий варіант.

На яких умовах видається кредит по чорних списках Київ

Разом з добрим ім'ям у фінансовому середовищі клієнт втрачає довіру банків, тому не зможе претендувати на отримання великих сум при повторних зверненнях. Кредит з поганою кредитною історією Київ видається на менш вигідних умовах, ніж позики сумлінним клієнтам. Однак за позичальником завжди залишається право достроково погасити кредит, при цьому відсотки рахуються за фактичний час користування грошима кредитної установи. Це дозволить не тільки зменшити розмір переплати, але й збільшити свій кредитний рейтинг, що позитивно позначиться на повторних зверненнях до банків.

Кредит з поганою КІ швидко, на будь-які потреби

Щоб гарантовано швидко оформити кредит у чорних списках Київ необхідно надіслати свій запит про співробітництво в різні банки і МФО. Це дозволить заощадити час і вибрати найкраще рішення без звіту кредитору на які цілі позичаються фінанси. Можливе оформлення кількох позик в різних організаціях в один день.

Програми міста
close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.