Карти кредитні онлайн

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Карти кредитні онлайн: умови отримання та особливості оформлення

Кредитна карта являє собою особливий вид банківської карти, яка дозволяє розплачуватися, використовуючи гроші банку. Її власник не тримає на ній свої особисті кошти, а лише вчасно погашає борг. Якщо не зробити це в строк, почнеться нарахування відсотків. Розмір доступної для використання суми на основі характеристики клієнта визначає банк. Кредитна карта, оформити онлайн яку можна в багатьох організаціях, не тільки дозволяє оплачувати товари і послуги. За її допомогою можна також користуватися знижками в магазинах, здійснюючи покупки за вигідними цінами.

Як оформити кредитну карту онлайн?

Щоб стати володарем кредитної картки, потрібно скористатися одним із таких способів:

  • звернутися до відділення банку;

Цей варіант зручний для тих, хто хотів би проконсультуватися у співробітників кредитної установи. Вони детально розкажуть про різні карти і допоможуть вибрати відповідний вид послуги. Єдиний мінус при цьому в тому, що до відділення банку доведеться приїхати після оформлення заявки знову, щоб забрати картку.

  • заповнити заявку на сайті;

Найбільш простий і зручний спосіб. Сьогодні більшість банків пропонують взяти кредитну карту онлайн. Це суттєво економить час, так як не доведеться їхати у відділення для подачі заявки. Оформлені через інтернет кредитні карти можна забрати в найближчому відділенні або замовити кур'єрську доставку. Однак така послуга часто оплачується додатково, тому краще одразу уточнити в банку.

  • отримати карту поштою.

Часто клієнти несподівано виявляють в своїй поштовій скриньці конверт, відправлений банком. У ньому знаходиться кредитна карта і інформація про послуги. Користуватися такою картою не дуже вигідно. Як правило, відсоткова ставка висока, а грейс-період дуже короткий. Зазвичай карти таким чином приносять тим, хто оформляв в банку споживчі кредити. Послуга передбачена в договорі, але згадка про неї надруковано дрібним шрифтом.

Якщо відділення банку знаходиться неподалік і є час його відвідати, то краще оформляти карту там. Це дозволить обговорити зі співробітником всі деталі і вибрати найбільш вигідний пакет послуг. В інших випадках найбільш зручним варіантом стане кредитна карта онлайн в Україні. Використання форми на сайті допоможе заощадити час.

Кредитна карта онлайн з поганою кредитною історією: чи можливо це?

При отриманні кредитної картки клієнт повинен виконати ряд умов. Перш за все, його вік повинен відповідати вимогам, встановленим банком. Важливо також, щоб позичальник мав хорошу кредитну історію. Вона передбачає відсутність прострочень. Крім того, виплати банку не повинні становити більшу частину доходу клієнта. Нарешті, щоб отримати карту, позичальник надає всі необхідні документи, встановлені правилами кредитора.

Іноді кредитні карти видаються навіть при наявності поганої кредитної історії. Рішення багато в чому залежить від характеру порушень умов кредитного договору позичальником. У кожного банку є свої критерії внесення клієнтів в чорний список. Тому навіть якщо в одній установі видавати карту відмовилися, можна звернутися в іншу. Однак в таких випадках позитивно відповідають найчастіше банки, які пропонують карти на невигідних умовах з високою процентною ставкою. Коли іншого виходу немає, можна скористатися їх послугами. Але краще не допускати прострочень по кредитах, вчасно здійснювати всі платежі, щоб не опинитися в чорному списку фінансових установ і мати можливість отримувати кредитні карти в великих і надійних банках.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.