Кредити на карту онлайн

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Отримати кредит
Debtum
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,6%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

351000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

180 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
Debtum
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Debtum. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 472 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.6 % за добу, загальна вартість кредиту 2360 грн, у тому числі: коміссія 360 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
WMkredit
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,2%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

234600 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

120 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
WMkredit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для WMkredit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 424 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.2 % за добу, загальна вартість кредиту 2120 грн, у тому числі: коміссія 120 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Взяти кредит на карту України

Придбати довгоочікувані меблі або телевізор за одну лише місячну зарплату неможливо. Для цього потрібно або збирати гроші, або оформляти кредит в банку. У першому випадку покупка товару може бути надовго відкладена – не завжди виходить відкладати гроші. Постійні платежі за комунальні послуги, покупка продуктів харчування, одягу і бензину, забирають майже всю місячну зарплату. У підсумку, гроші до скарбнички не доходять. У випадку з банками ситуація нічим не краща: майже всі вимагають величезну кількість документів, довідок, поручителя або заставу. Виходить, що з покупкою меблів або іншого товару доведеться почекати до кращих часів.

Такий розклад подій можуть запропонувати тільки песимісти. Для оптимістів існує ще один варіант виходу з положення – взяти кредит на карту в Україні. Причому, на відміну від звернення до великих банків, мікрофінансові організації готові за порівняно короткий термін надати в користування гроші, причому не вимагаючи різних довідок і документів. Мікропозику, запропоновану МФО, можливо оформити не тільки при самостійному зверненні в банк, а й дистанційно – гроші онлайн на карту в Україні надходять навіть при подачі заявки через Інтернет.

Кредит в Інтернеті на карту – чи реально це?

Кредит онлайн на карту цілодобово видають тільки мікрофінансові організації, які зареєстрували свою діяльність законодавчо. В даний час, у зв'язку з ретельною перевіркою таких сайтів, спроби шахрайства зведені до мінімуму. Тому, звертаючись до банку для оформлення онлайн кредиту на картку, ви можете бути впевнені, що гроші надійдуть швидко і без додаткових комісій.

Мікропозики на карту – легко і просто

Деякі люди можуть засумніватися в тому, що взяти кредит в Інтернеті на карту можливо і звичайним користувачам. Насправді, нічого складного в цьому немає. Для того, щоб оформити кредит в Інтернеті на карту вам буде потрібно лише бажання і пару хвилин вільного часу. Всі дії, від подачі заявки до отримання грошей, можна розділити на кілька етапів:

  • Вибираєте найбільш підходящу МФО. Це дуже важливо, адже організації пропонують різні процентні ставки і терміни кредитування. Зверніть увагу на наявність прихованих платежів. Вивчаючи документацію МФО не зайвим буде розглянути ліцензію та інші документи, що дозволяють банківську діяльність в Україні.
  • Розраховуєте щомісячний платіж і тривалість виплат на кредитному калькуляторі. Зазвичай на всіх сайтах є такі функціональні особливості. Вони полегшують не тільки обчислення, але і допомагають наочно побачити переплату обраної кредитної ставки.
  • Оформляєте заявку. Взяти кредит онлайн на карту в Україні можна маючи під рукою лише один документ – паспорт. На його основі і буде подана заявка на мікропозику. Це неймовірно просто і зручно – не потрібно шукати копії документів, збирати довідки, що підтверджують дохід. Лише серія і номер паспорта – і документ готовий до відправки. Деякі МФО можуть попросити відповісти на кілька додаткових питань – це також не повинно викликати труднощів, так як питання собою нагадують звичайну анкету.
  • Якщо все зроблено, кредит на карту онлайн вам надійде вже через пару годин. Однак, перед зарахуванням грошей вам відправлять повідомлення, в якому подякують за звернення і сповістять про позитивне рішення у видачі кредиту.

Ось і всі дії, які необхідно зробити для отримання кредиту в інтернеті на карту. Не дивлячись на тривалість опису, фактично весь процес триватиме максимум 10 хвилин. Це дуже мало, в порівнянні з великими банками, а зарахування самих грошей відбувається протягом 2-3 годин. Миттєва швидкість і простота оформлення – ось головні переваги МФО.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.