Moneyveo | Манівео кредит онлайн в Києві

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Moneyveo
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

Онлайн на карту

Процент, Процент при 1-ом обращении

1,7%/день

0,01%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

15000 грн

до 10000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

126 днів

18 - 90 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Скани паспорта та ІПН

Будь-яке

Отримати кредит
Moneyveo
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Moneyveo. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 401.2 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.01 % за добу, загальна вартість кредиту 2006 грн, у тому числі: коміссія 6 грн.
Умови: Скани паспорта та ІПН. Працевлаштування: Будь-яке.


Манивео: кредит онлайн в Києві, або Як отримати грошові кошти швидко?

Використання позикових засобів в останній час стало популярною та звичної банківською послугою для багатьох. Адже накопичити велику суму важко, а от зробити велику покупку в кредит набагато зручніше. Позикові кошти надають великі банки та мікрофінансові організації. У першому випадку для отримання кредиту потрібно надати пакет документів і відповідати встановленим вимогам, чекати кілька днів, поки розглянуть заявку. В мікрофінансових організаціях цей процес проходить простіше і швидше.

Так, манивео в Києві, відгуки про послуги якого представлені в інтернеті на багатьох сайтах, пропонує стати володарем готівкових коштів у будь-який час доби. При цьому потрібно мінімум інформації:

  • паспортні дані;
  • ІПН;
  • номер банківської карти;
  • адреса електронної пошти;
  • телефонний номер.

Отримання кредиту на картку у Києві від moneyveo

На першому етапі необхідно заповнити форму на сайті в інтернеті. Там вказується вся необхідна інформація та контактні дані. Після чого система починає розгляд заявки. Для цього буде потрібно не більше 10 хвилин. Клієнт дізнається про прийняте рішення через смс або за електронною поштою. Якщо moneyveo схвалює заявку, то грошові кошти незабаром після сповіщення надходять на банківську карту.

Головна перевага цього сервісу – це швидка перевірка інформації про клієнта. Однак навіть якщо у нього погана кредитна історія, це не стане перешкодою в отриманні позики від moneyveo. Завдяки цьому володарями великої суми можуть стати всі повнолітні громадяни України. Грошові кошти зараховуються на будь-яку карту, тому спеціально відкривати рахунок у певному банку не потрібно.

При першому зверненні в організацію у кожного є можливість скористатися позикою за зниженою процентною ставкою. Постійні клієнти можуть накопичувати грошові бонуси, які нараховуються, якщо в moneyveo звертається хто-небудь з їх рекомендації. Якщо виникла непередбачена ситуація і не вдається вчасно сплатити борг, сервіс передбачає подовження терміну погашення позики.

Мoneyveo – кредит онлайн в Києві, отримати який можна цілодобово і, використовуючи його, впоратися з будь-якими труднощами. Щоб гроші були зараховані на банківську карту, достатньо залишити заявку на сайті, а вже через кілька хвилин у розпорядженні клієнта виявиться необхідна сума.

Програми міста
close
Ваша заявка принята!
Мы скоро с Вами свяжемся.