Допомога в отриманні кредиту

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Отримати кредит
Debtum
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,6%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

351000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

180 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
Debtum
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Debtum. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 472 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.6 % за добу, загальна вартість кредиту 2360 грн, у тому числі: коміссія 360 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
WMkredit
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,2%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

234600 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

120 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
WMkredit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для WMkredit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 424 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.2 % за добу, загальна вартість кредиту 2120 грн, у тому числі: коміссія 120 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Допомога в отримання кредиту з поганою кредитною історією: як взяти позику?

Велика кількість пропозицій на ринку банківських послуг дозволяє клієнтам обрати найбільш зручний варіант позики. Однак далеко не всі подані заявки схвалюються фінансовими організаціями. Однією з найбільш поширених причин є погана кредитна історія. Однак це зовсім не означає, що отримати позику неможливо.

На сьогоднішній день допомогу з кредитом з поганою кредитною історією надають приватні консультанти та компанії. Але для початку можна спробувати своїми силам виправити становище. В першу чергу слід зрозуміти, що мається на увазі під кредитною історією. Вона являє собою документ, який оформляється, коли клієнт банку вперше бере позику. Надалі в ньому буде відображатися все, що стосується кредитів цього позичальника.

З якої причини кредитна історія стає поганою?

Допомога в кредиті зазвичай потрібна в наступних випадках:

  • якщо клієнт регулярно допускав прострочення в оплаті боргів перед банком;

Більшість кредиторів строго відслідковують своєчасність погашення позики. Деякі фінансові організації передбачають відстрочення. Однак в будь-якому випадку внесення грошові коштів на рахунок пізніше терміну різко знижує ступінь довіри банку до клієнта.

  • коли у клієнта немає коштів для погашення кредиту;

Іноді позичальники не просто затримуються з оплатою, а не можуть відшкодувати позику зовсім. У цих випадках клієнти потрапляють в чорний список, і їх дані передаються колекторам, які за допомогою постійних дзвінків намагаються повернути гроші банку.

  • якщо позичальник потрапив у чорний список помилково.

Таке можливо через затримки в перерахуванні коштів з вини банку. Наприклад, клієнт вносить оплату в останній день, але платіж надходить на рахунок тільки через кілька діб. В результаті фактично виходить, що позичальник не дотримується терміни. Слід уникати подібних ситуацій, щоб в подальшому не була потрібна допомога в отриманні кредиту з чорним списком.

Часто позичальники навіть не підозрюють про те, що мають погану кредитну історію. Адже в банках, як і в будь-яких інших організаціях, можливі збої в роботі. Через помилки, що призводять до автоматичної відмови в кредиті. Тому, перш ніж звертатися в банк позичальнику слід упевнитися, що його прізвища немає в чорному списку.

Багато хто, отримавши відмову, звертаються за оголошенням: « Допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні » ;. Однак найчастіше необхідності у використанні послуг таких організацій немає. Досить з'ясувати причину, через яку фінансові організації не видають позики, і, виходячи з цього, робити які-небудь дії. Навіть потрапивши в чорний список, можна довести банку свою поточну платоспроможність. Для цього надається довідка про доходи і підтвердження з місця роботи про зайнятість.

Якщо вирішити проблему таким чином не вдається, можна скористатися послугами мікрофінансової організації. Позика видається на менш вигідних умовах, ніж в банку, однак при цьому не потрібно буде надавати довідку про доходи і підтверджувати свою платоспроможність.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.