Кредитні | мікрофінансові організації в Києві

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Кредитні організації у Київі

Кожен з нас стикався з такою проблемою, коли до зарплата ще тиждень, а гроші потрібні вже зараз. Непередбачені ситуації трапляються постійно, але це не означає, що через це треба впадати у відчай. Вихід є завжди і для вас це кредитні компанії в Києві.

Переваги мікрокредитування населення

Замість того, щоб витрачати дуже багато часу на пошуки банку і оптимальної програми в ньому, а потім збирати документацію і вистоювати довгу чергу за бажаними грошима, краще скористатися послугами Кредитних організацій в Києві. На сьогоднішній день їх переваги оцінило вже дуже багато людей.

  1. Оформити мікрокредит – це швидко та легко;
  2. Лише через півгодини у вас на руках буде необхідна сума;
  3. Кредитні ставки прозоріше нікуди;
  4. Умови виплат підійдуть кожному.

В нашій кредитній компанії в Києві пропонуємо вам отримати до 10 тисяч гривень. А якщо ви постійно перебуваєте на роботі і у вас катастрофічно не вистачає часу, щоб завітати до філії, оформити кредит ви можете й онлайн, а гроші отримати на карту. Ми пропонуємо вам лояльні умови, щоб отримати гроші у нас, вам не потрібні ні застава, ні тим більше поручитель.

І навіть якщо у вас погана кредитна історія – нічого, ми врятуємо вас в скрутну хвилину.

Програми міста
close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.