Взяти кредит з поганою кредитною історією

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Отримати кредит
Debtum
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,6%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

351000 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

180 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
Debtum
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Debtum. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 472 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.6 % за добу, загальна вартість кредиту 2360 грн, у тому числі: коміссія 360 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Отримати кредит
WMkredit
Сроки выдачи, Способ получения

Одразу

WMC гаманець (Webmoney)

Процент, Процент при 1-ом обращении

от 0,2%/день

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

234600 грн

Мах Срок кредитa, Возраст

120 днів

від 18 років

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Без документів

Будь-яке

Отримати кредит
WMkredit
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для WMkredit. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 424 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0.2 % за добу, загальна вартість кредиту 2120 грн, у тому числі: коміссія 120 грн.
Умови: Без документів. Працевлаштування: Будь-яке.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Взяти кредит з поганою кредитною історією. Чи можливо це?

В даний час величезна кількість людей не уявляють свого життя без кредитів. Купівля побутової техніки, машини, квартири або навіть ремонт – для всіх цих потреб оформляють грошову позику. Зараз кредити стали особливо популярні, так як в фінансово нестійкий час місячної зарплатні не вистачає навіть на продукти харчування, не кажучи вже про інші потреби. Накопичувати зароблені гроші виходить не у всіх, а от скористатися кредитом – найоптимальніший шлях для вирішення одразу декількох проблем. Берете певну суму грошей, купуєте потрібний товар, і поступової віддаєте. Ніяких проблем, одні тільки плюси.

Однак, не дивлячись на таку просту схему, видати дозвіл на кредит можуть не всім. Багато банків вимагають надати величезну кількість документів, інші – просять надійного довірителя, треті – заставу. Однак це ще не вся проблема. Навіть якщо ви відповідально підійдете до подачі заявки, зберете всі необхідні документи, довідки та копії, вам можуть на повному праві відмовити у видачі кредиту. Виною цьому – погана кредитна історія. Так як же бути, якщо в силу життєвих обставин не вийшло вчасно закрити раніше взятий кредит? Невже тепер уже ніколи не можливо реабілітуватися і довести банкірам, що ви можете вчасно вносити щомісячну суму?

Відповідь на це питання проста: скористайтеся унікальною пропозицією від мікрофінансових організацій « Швидкі позики з поганою кредитною історією ». Завдяки роботі таких МФО, протягом декількох годин зможете оформити заявку, дочекатися позитивного рішення і отримати гроші, причому перевіряти, чи перебуваєте ви в чорних списках, ніхто не буде. Все до крайності легко, просто і зрозуміло.

Як отримати кредит, якщо є прострочення за попередньою позикою?

Кредит боржникам з поганою кредитною історією отримати у великих банках не вийде ні за яких обставин. З огляду на те, що банківські працівники видають велику суму грошей, вони будь-якими шляхами застерігають себе від неповернень, вдаючись до архіву даних, в яких містяться всі боржники, хто невчасно закрив позику. По всій країні діє одна система « Кредитних історій », тому навіть якщо ви брали гроші і прострочили з виплатами в одному місті, а зараз збираєтеся знову подати заявку на кредит, але вже в іншому - вам можуть зі сто відсотковою впевненістю відмовити.

Взяти кредит з поганою кредитною історією терміново можна, при цьому вам не потрібно нехтувати законами країни і боятися неправомірності своїх дій. МФО готові на довірчій основі надати вам гроші, якщо ви зобов'язуєтеся виплачувати вчасно щомісячні суми.

Для того, щоб взяти кредит з поганою кредитною історією, вам потрібно:

  • Приготувати один документ (паспорт)
  • З великого списку МФО вибрати підходящий саме для вас
  • Оформити заявку
  • Пару хвилин почекати рішення
  • Отримати гроші

Таким чином, кредит з поганою історією – унікальна можливість отримати бажані гроші.

Ще одна перевага МФО

Крім того, що МФО надають кредит в чорних списках, завдяки зверненню до цієї організації можна реабілітувати себе в базі даних. Справа в тому, що якщо ви берете позику в МФО і регулярно вносите платежі, вчасно закриваєте кредит, то ви автоматично стаєте відповідальним клієнтів, і вас викреслюють з чорного списку. Така можливість може стати паличкою-виручалочкою, адже беручи гроші в мікрофінансової організації, ви потім зможете взяти кредит у великих банках. Справа залишається за малим – подати заявку і отримати мікропозику.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.