Взяти меблі в кредит

Швидкий вибір кредитної програми в Україні

Сума позики грн
На термін днів

Вибрані кредитні програми в Україні

Підібрано програм ** з **

Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Терміни видачі,
Спосіб отримання
Відсоток, відсоток при
1-му зверненні
Мах Сума,
Сума при 1-му зверненні
Мах Термін кредітa,
Вік
Перелік документів,
Працевлаш- тування
Отримати кредит
Smartpozyczka
Сроки выдачи, Способ получения

15 хвилин

Онлайн на банківський рахунок

Процент, Процент при 1-ом обращении

від 0,5%/день

0% день (при позиці до 14600 грн (2000 zł))

Мах Сумма, Сумма при 1-ом обращении

73000 грн (10000 zł)

до 21900 грн (3000 zł)

Мах Срок кредитa, Возраст

30 днів

19 - 73 роки

Перечень документов, Трудоуст- ройство

Посвідчення особи Польщі

Необхідний постійний джерело доходів

Отримати кредит
Smartpozyczka
Приклад розрахунку
Приклад розрахунку кредиту для Smartpozyczka. Сума кредиту 2000 грн, строк: 30 днів, погашення у 5 щотижневих платежів по 400 грн за кожен внесок, відсоткова ставка 0 % за добу, загальна вартість кредиту 2000 грн, у тому числі: коміссія 0 грн.
Умови: Посвідчення особи Польщі. Працевлаштування: Необхідний постійний джерело доходів.
Як взяти кредит?
На сайті help-credit.com.ua можна порівняти умови кредитних програм і вибрати для себе відповідне фінансова установа. Далі оформити заявку на позику, вказавши ваші реальні дані: ПІБ, телефон, ІПН і паспортні дані.
Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією?
У МФО процент одобрения кредита намного выше, даже с испорченной КИ но процент по онлайн кредитам будет выше, таким образом микрофинансовые организации покрывают риски невозврата. Все данные клиента при оформлении кредита фиксируются в Бюро кредитных историй. Своевременное погашение займа может улучшить рейтинг клиента, в то время как просрочка платежа - ухудшить.
На какую карту можно оформить кредит?
Для того, чтобы оформить и получить займ или микрокредит необходимо иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard Украины.
Если своевременно не погасить кредит, что будет?
При несвоевременном погашении взятого кредита начисляется пеня, которая намного выше основной процентной ставки. Просрочка нескольких платежей грозит передачей дела клиента в суд или коллекторским организациям.
Как погасить кредит?
Каждая микрофинансовая организация имеет свои особенности погашения кредита, поэтому лучше уточнять на официальном сайте МФО.
Как взять кредит онлайн?
Если вам понадобился кредит, тогда необходимо воспользоваться калькулятором вверху страницы, указать сумму и срок на который требуется кредит. Выбрать подходящее по условиям предложение и нажать на кнопку "Получить кредит", далее вам откроется официальный сайт выбранного МФО, где необходимо заполнить свои данные и указать номер карты, на которую будут зачислены при одобрении средства.
Какие требования к заемщикам?
Чтобы получить кредит необходимо быть гражданином Украины для мужчин в возрасте от 18 до 60 лет, для женщин – от 18 до 65 лет, иметь личную банковскую карту VISA либо MasterCard.
В якому місті можна взяти кредит?
Отримати кредит на пластикову карту Ви можете в будь-якому місті України, окрім АР Крим і зони АТО.
Що робити, якщо відмовили в кредиті?
Найбільш поширені причини відмови в кредиті: Відсутність громадянства України, вік менше 18 років, некоректні дані при заявці, велика заборгованість за попередніми кредитами.
Як поліпшити свою кредитну історію?
Для того чтобы улучшить свою кредитную историю по кредиту необходимо при заполнении заявки: указывать максимальное количество информации о вашей платежеспособности, проверить правильность и достоверность личных данных, отправить заявку сразу в несколько кредитных организаций.


Меблі в кредит Україна

У зв'язку із загальним зростанням цін, купити меблі на одну зарплату практично не реально. Потрібно або працювати цілодобово в декількох місцях, або протягом довгого часу збирати гроші для виконання своєї маленької мрії. Однак, завдяки діяльності мікрофінансових організацій знайшовся ще один вихід – взяти меблі в кредит. Деякі можуть подумати, що цей шлях потребує надто багато часу і сил, однак, придбати меблі в кредит в Україні можна лише за кілька годин. Вам достатньо оформити заявку, дочекатися нарахування грошей на картковий рахунок і купити вподобані крісло або диван.

Купити меблі в інтернет магазині в кредит

Ви також можете купити меблі в кредит в інтернеті,одразу на тому сайті, де представлений лот. Це також неймовірно просто і не вимагає від вас будь-яких спеціальних знань. Для того, щоб купити м'які меблі в кредит, виконайте наступні дії:

  • Зайдіть в інтернет-магазин, який продє меблі
  • Підберіть саме той варіант, який вам найбільше подобається і підходить до інтер'єру
  • Визначтеся з ціною, можливо, є знижки
  • Зателефонуйте консультанту і повідомте про ваш вибір
  • На сайті знайдіть посилання « кредит » і перейдіть по ньому
  • У великому списку організацій виберіть саме ту, яка найбільше вам підходить за умовами і кредитній ставці
  • Заповніть заявку і чекайте пару хвилин про прийняте рішення, яке в більшості випадків, позитивне
  • Насолоджуйтесь новими меблями і вчасно вносіть платежі!

Ваш диван чекає вас!

Ви все ще продовжуєте вважати, що ніколи не дозволите придбати собі зручний, стильний, але дорогий диван? Досить думати, пора діяти! Зараз, під час інтенсивного розвитку комп'ютерних технологій, можна на величезній відстані від офісу отримати вигідний кредит швидко і без особливих проблем.

Для того, щоб отримати кредит на меблі ви повинні лише вписати дані свого паспорта і відповісти на деякі питання. Примітно, що позика видається особам від 18 до 60 років, незалежно працюєте ви офіційно чи ні. Для МФО, які здійснюють діяльність виключно на довірі, такі умови створюють деякі ризики. Саме тому процентна ставка в МФО трохи вище, ніж у великих банках. Але якщо ви вибираєте короткочасний кредит і зможете закрити його раніше визначеного терміну, переплата буде практично непомітною.

Купити дорогі меблі через інтернет - реально

Особливо привертає те, що можна купити меблі в кредит не виходячи з дому. Це дуже економить час, який для багатьох по-справжньому безцінний. Ви сидите у себе вдома і підбираєте дистанційно ліжко, кухонний гарнітур або стінку, і при цьому розраховуєтесь грошима, які тільки-що взяли в кредит (причому також нікуди не відлучаючись від теплого містечка). Це неймовірно зручно і просто – ви отримуєте вподобані меблі всього за кілька кліків. Далі необхідно лише регулярно вносити щомісячний платіж і вчасно закрити кредит.

close
Ваша заявка прийнята!
Ми скоро з Вами зв'яжемося.